Apie mus

Smartland.lt internetinė parduotuvė – tai naujas būdas įsigyti norimos produkcijos itin patraukliomis kainomis. Klientams siūlome tik pačias efektyviausias, kokybiškas ir geriausių atsiliepimų sulaukusias prekes. Puikų ir greitą aptarnavimą, anonimiškumą bei saugumą.

Misija:

Mes siekiame būti geriausiais, pelnydami klientų pagarbą už sąžiningumą, efektyvumą, patikimumą. Mes pasiruošę Jums suteikti besąlygišką pagalbą padedant išsirinkti iš mūsų siūlomo asortimento, na o jei neradote norimo produkto - kreipkitės ir Mes padėsime Jums jį gauti!

Prekės:

Bendradarbiaujant su patikimais užsienio ir Lietuvos tiekėjais, Smartland.lt internetinėje parduotuvėje galima rasti žemų kainų, bet aukštos kokybės vyriškų, moteriškų aksesuarų. Modernaus, seksualaus ir išskirtinio dizaino apatinio trikotažo, namų apyvokos prekių, originalių šventinių prekių, elektronikos, išmaniųjų telefonų aksesuarų (dėklų, apsauginių plevelių, kaištukų ir t.t), prekių asortimentą augintiniams (drabužėlių, išskirtinio dizaino, LED antkaklių ir pakabukų, batukų, gultų ir kita). Nepamirštame ir Mūsų mažiausiųjų – čia galite rasti vaikiškų prekių, kaip žaislai, drabužėliai, aksesuarai, bei kt.

Pristatymas:

Lietuvos paštu;
Post24 (omniva) paštomatu;
LPexpress24 paštomatu;
Autobusų siuntomis.

Supakuojame ir išsiunčiame per 24 valandas. El. paštu gausite laišką su siuntos registracijos numeriu, su kuriuo galėsite sekti siuntos siuntimo eigą.

Kaip pirkti?

Norint apsipirkti mūsų parduotuvėje, vadovaukitės šiais žingsniais:

- Prieš perkant galite užsiregistruoti arba pirkti kaip svečias
- Išsirinkite norimą prekę /-es
- Įsidėkite jas į pirkinių krepšelį
- Pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo būdą
- Patvirtinkite užsakymą

Jei iškyla papildomų klausimų, nedelsiant susisiekite su mumis el .paštu info@smartland.lt

Pas mus rasite ne tik prekių sau, bet ir puikių idėjų dovanoms!

Nuoširdžiai stengsimės prekių asortimentą vis didinti ir didinti, Jums reikiamomis ir norimomis prekėmis. AUKIME IR TOBULĖKIME KARTU!

Sutaupykite laiko ir pinigų pirkdami internetinėje parduotuvėje - www.smartland.lt!

● Didžiausią motyvaciją toliau stengtis ir tobulėti Mums suteikia didėjantis lojalių klientų ratas!

● Mums rūpi Mūsų klientai!